Ústav chemického a environmentálneho inžinierstva
Fakulta chemickej a potravinárskej technológie
Ústav
 
Skip Navigation Links
O ústave
Novinky
História
Telefónny zoznam
Výročné správy
Konferencie a semináre

Novinky

11.6.2010 Zoznam študentov prijatých na letnú školu chemického inžinierstva 2010
 
Szigeti Szilárd Cirkevné gymnázium s VJM Levice
Černák Ákos Cirkevné gymnázium s VJM Levice
Spodniaková Lenka Gymnázium Fiľakovo
Štrbová Mária Gymnázium, ul. 17. novembra 1180, Topoľčany
Varényiová Žofia Gymnázium, ul. 17. novembra 1180, Topoľčany
Miklósová Edina Gymnázium a ZŠ Sándora Máraiho s VJM Kráľovský Chlmec
Csaplár Imrich Gymnázium A. Vámbéryho, Dunajská Streda
Lopatková Veronika Gymnázium Angely Merici v Trnave
Banašová Eliška Gymnázium Antona Bernoláka Námestovo
Jagnešáková Katarína Gymnázium Antona Bernoláka Námestovo
Mentelová Monika Gymnázium Antona Bernoláka Senec
Tormová Priska Gymnázium Ármina Vámberyho s VJM v Dunajskej Strede
Trebulová Janka Gymnázium Augusta Horislava Škultétyho Veľký Krtíš
Nagy Richard Gymnázium Šurany
Zichová Silvia Gymnázium Šurany
Sluťaková Zdenka Gymnázium Duklianskych hrdinov Svidník
Lipovská Veronika Gymnázium Františka Víťazoslava Sasinka, Skalica
Schwartz Ján Gymnázium Ivana Bellu Handlová
Kicková Eva Gymnázium J.F.R Levoča
Šedivá Viera Gymnázium Jána Bosca Nová Dubnica
Šariská Magdaléna Gymnázium Janka Francisciho Rimavského v Levoči
Hlobeň Filip Gymnázium Janka Jesenského Bánovce nad Bebravou
Lányi Stanislav Gymnázium Janka Jesenského Bánovce nad Bebravou
Lačná Gabriela Gymnázium, Javorová 16, Spišká Nová Ves
Fodorová Jana Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica
Krčová Zuzana Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica
Hunyák Zsolt Gymnázium M. Tompu s VJM Rimavská Sobota
Doubková Lenka Gymnázium M.M. Hodžu Liptovský Mikuláš
Madrová Monika Gymnázium M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom
Špaková Barbora Gymnázium P.O. Hviezdoslava, Kežmarok
Živčák Ján Gymnázium P.O. Hviezdoslava, Kežmarok
Matyašovský Michal Gymnázium Partizánske
Ritóková Barbora Gymnázium, Poštová 9, Košice
Jelínková Iveta Gymnázium v Ružomberku
Pastierik Tomáš Gymnázium V.B.Nedožerského Prievidza
Líšková Lenka Gymnázium Viliama Paulínyho Tótha Martin
Smolár Marek Gymnázium, ul. 1. Mája 8, Malacky
Pobiecka Alžbeta Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého Trenčín
Baláž Denis Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého Trenčín
Gregorová Pavlína SPŠ potravinárska Nitra
Weisová Veronika SPŠ S. Mikovíniho, Banská Štiavnica


English