13.11.2009 Slávnostné udeľovanie motivačných štipendií najlepším študentom študijného programu Chemické inžinierstvo

Slovenská spoločnosť chemického inžinierstva, Ústav chemického a environmentálneho inžinierstva a priemyselní partneri budú dňa 13.11.2009 (v piatok) slávnostne odovzdávať motivačné štipendiá najlepším študentom bakalárskeho a inžinierskeho štúdia v študijnom programe Chemické inžinierstvo v školskom roku 2008/09.

Program dňa:

09:00   -   Stolnotenisový  a futbalový turnaj (študenti, doktorandi a učitelia ÚCHEI)  - telocvičňa FCHPT

15:00   -  Spoločenský večer s borščom, kvízom a voľnou zábavou v zasadačke Ústavu