18.04.2019 Úspešná účasť študentov programu CHI na študentskej vedeckej konferencii ŠVOČ 2019 na FMMR TUKE

Dňa 11.4.2019 sa na Fakulte materiálov, metalurgie a recyklácie Technickej univerzity v Košiciach uskutočnila študentská vedecká konferencia ŠVOČ 2019. Okrem domácich študentov a študentov iných vysokých škol zo Slovenska, sa súťaže zúčastnili aj študenti z VŠB v Ostrave ako aj zo Silesian University Katowice. Za program Chemické inžinierstvo sa súťaže zúčastnili: Dominika Jediná, Ladislav Švistun a Bc. Patrik Furda.

Dominika Jediná obsadila 1. miesto v kategórii prác študentov bakalárskeho štúdia v sekcii Energetické inžinierstvo a priemyselná keramika.

Patrik Furda obsadil 1. miesto v kategórii prác študentov 1. ročníka inžinierskeho štúdia v sekcii Energetické inžinierstvo a priemyselná keramika.

Študenti pri preberaní si diplomov: Dominika, Patrik

Po slávnostnom vyhodnotení nasledovala recepcia, pri ktorej sme využili možnosť odfotiť sa s doc. Vaskovou, dekankou FMMR - šarmantnou a plnou energie.

Pri prechádzke večernými Košicami nás upútal kontrast nasvieteného Dómu sv. Alžbety a tmavnúcej oblohy.

Všetkým študentom gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu študijného programu i celej FCHPT!