18.12.2017 Day @ Henkel 2017

Vo štvrtok, 30.11.2017 sme mali možnosť zúčastniť sa jedinečnej akcie Day @ Henkel, ktorá nám mala priblížiť činnosť tejto spoločnosti a ukázať nám, čím všetkým sa musia zamestnanci vo firme zaoberať.

Už po príchode a privítaní v príjemných priestoroch sme sa cítili veľmi pohodlne. Atmosféra počas celého dňa bola uvoľnená a priateľská. Bolo vidno, že program bol starostlivo naplánovaný a ukázala sa povestná nemecká presnosť, keďže všetko šlo podľa časového harmonogramu. Na úvod nám pár milých slov povedal samotný šéf Henkel Slovensko, pán Christian Schulz, ktorý dokázal, že je talentovaným rečníkom. Všetci nepochybne ocenili aj prednášku kolegýň a oddelenia HR, z ktorej sme sa dozvedeli cenné rady o tom, ako písať, resp. nepísať svoj životopis a akým chybám sa vyvarovať. Pracovníčky z oddelenia Regulatory nám ukázali, čím všetkým sa musia zaoberať a že chemické vzdelanie je potrebné.

Po obednej prestávke a chutnom občerstvení sme pokračovali druhou časťou prednášok. Aby sme sa nenudili, zapájali nás pracovníci do programu najviac ako sa len dalo. Formou hry sme si aj my skúsili každodennú činnosť pracovníkov Regulatory, zahrali sme si vedomostný kvíz a najlepší tím sa radoval z výhry v podobe výrobkov firmy Henkel. Záver patril opäť prezidentovi spoločnosti a s dobrým pocitom po takto strávenom dni sme sa rozlúčili.

Týmto by sme sa chceli poďakovať firme Henkel a organizátorom akcie za spoluprácu, príjemný deň, pohostenie a príležitosť nadobudnúť nové skúsenosti, ktoré sú v praxi tak dôležité.

autori: študenti 2. ročníka inžinierskeho stupňa