06.09.2017 Poďakovanie darcom 2 % z daní pre SSCHI

Vážení darcovia 2 % z daní pre Slovenskú spoločnosť chemického inžinierstva (SSCHI),

v mene jej výboru, aj celej spoločnosti, sa Vám chceme srdečne poďakovať za Vami poukázané finančné obnosy. Vďaka Vašej štedrosti sme mohli z týchto prostriedkov z veľkej časti financovať náklady spojené s  organizáciou 11. letnej školy chemického a environmentálneho inžinierstva, ktorá sa konala posledný júnový týždeň. Viac informácií o tejto akcii sa môžete dozvedieť aj na webstránke ústavu, ako aj na webstránke sschi. Zvyšné prostriedky použijeme najmä na propagáciu štúdia na našej fakulte i konkrétne na študijnom odbore chemické inžinierstvo, vykonávanú na stredných školách po celom Slovensku.

Ešte raz Vám srdečne ďakujeme a veríme, že si Vašu priazeň zachováme aj do budúcich rokov, kedy sa o poukázanie 2 % z dane budeme opakovane uchádzať.

Za SSCHI:

Miroslav Variny