25.08.2017 Renovácia priestorov OCHBI - poďakovanie firme BASF Slovensko s.r.o.

Firma BASF poskytla nášmu ústavu kancelársky nábytok, vďaka ktorému viaceré učebne a kancelárie zmenili svoj výzor k lepšiemu. Špedíciu nábytku zorganizovala Vierka Illeová; pri následnom vypratávaní starého a navážaní nového nábytku priložili ruku k dielu mnohí zamestnanci oddelenia. Zvlášť by sme chceli oceniť prácu neúnavných doktorandov, včítane čerstvo nastupujúcich. Pri príležitosti výmeny nábytku bola kladená aj nová podlaha do malej a veľkej zasadačky, ako aj do knižnice. Spustili sme aj proces obstarávania nových stoličiek, po ktorých dodaní budú výučbové i zasadacie priestory komplet vybavené vkusným moderným nábytkom. S ohľadom na množstvo dodaného nábytku si na svoje prišla aj fakulta. Súčasťou zmien je aj rozšírenie kapacity a pohodlia študentských zón pred výťahmi na 2. a 3. poschodí a zriadenie novej zóny pred knižnicou na 4. poschodí, kde sme využili ešte zachovalý pôvodný nábytok z renovovaných priestorov.

Pri tejto príležitosti by sme chceli vysloviť firme BASF Slovensko, s.r.o. za túto významnú pomoc pri modernizácii priestorov ústavu jedno veľké ĎAKUJEME!

Tiež ďakujeme všetkým zamestnancom ústavu, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom spolupodieľali na činnostiach súvisiacich s prebehnutou renováciou priestorov!

Vedenie OCHBI

Fotogaléria (výber): Veľká zasadačka, Malá zasadačka, Knižnica, kancelárie #1, kancelárie #2