20.9.2016 Post-doktorandská pozícia v oblasti termochemického spracovania odpadov a biomasy

Ústav chemického a environmentálneho inžinierstva - oddelenie chemického a biochemického inžinierstva FCHPT STU prijeme pracovníka na pozíciu postdok na dobu určitú (3 roky) s nástupom od 01.01.2017.
Požiadavky na zamestnanca:

• Ukončené PhD v relevantnom odbore (chemické inžinierstvo, energetika, analytická chémia, fyzikálna chémia, chemická technológia a podobné)
  • Aktívne ovládanie anglického jazyka slovom i písmom
  • Skúsenosť s prácou v laboratória a s publikačnou činnosťou
  • Primerané publikačné výstupy

Zamestnanecké výhody, benefity: Ponúkame príležitosť na profesionálny rozvoj a medzinárodné spolupráce v atraktívnej výskumnej oblasti.
Žiadosti v rátane štruktúrovaného životopisu a kópie publikačných výstupov zaslať e-mailom do 15.11.2016 na emailovú adresu juma.haydary@stuba.sk