30.8.2015 Máme laureáta Ceny Aurela Stodolu za najlepšiu ŠVOČ prácu

Po úspešnej reprezentácii nášho ústavu a celej fakulty na ŠVOK Metalurgia 2015 na TU v Košiciach, prišlo ďalšie ocenenie: náš čerstvý bakalár Maroš Filčák získal jednu z troch cien Aurela Stodolu za najlepšiu ŠVOČ prácu na tému Energetická analýza výrobne Fluidný katalytický krak (FCC), každoročne udeľovaných spoločnosťou Enel Slovensko. Laureáti cien za najlepšiu ŠVOČ, bakalársku, diplomovú a dizertačnú prácu si prevezmú ocenenia počas Týždňa vedy a techniky, ktorý je zameraný na propagáciu vedy a techniky, slovenských vedcov a výsledkov ich práce, ktorého generálnym partnerom je spoločnosť Slovenské elektrárne.

Viac informácií je uvedených tu: http://www.seas.sk/cena-aurela-stodolu

Marošovi srdečne gratulujeme a ďakujeme za ďalšie zviditeľnenie našej fakulty, ústavu a študijného odboru v povedomí odbornej verejnosti.