28.4.2015 Úspešná účasť našich študentov 3.r. bc štúdia na ŠVOK "Metalurgia 2015", organizovanej Hutníckou fakultou Technickej univerzity v Košiciach

Dňa 14.4.2015 sa na Hutníckej fakulte Technickej univerzity v Košiciach konala Študentská vedecká konferencia "Metalurgia 2015", na ktorej sa v sekcii "Energetické inžinierstvo a priemyselná keramika" zúčastnili aj traja študenti 3. ročníka bakalárskeho štúdia programu B-CHI: Maroš Filčák, Juraj Hrstka, Peter Sámel. Témy ich prác boli nasledovné:

Maroš Filčák: Energetická analýza výrobne Fluidný katalytický krak (FCC)

Juraj Hrstka: Verifikácia energetickej náročnosti na výrobni Reforming5

Peter Sámel: Analýza kompresie a čistenia vodíkového plynu a frakcionácie produktov na výrobni Reforming5

Všetci traja statočne a úspešne svoju prácu odprezentovali a odpovedali na otázky odbornej komisie i prítomných hostí. Juraj Hrstka získal za svoju prácu ocenenie "Najlepšia práca študenta 3. r. Bc. - štúdia" vo svojej sekcii.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za úspešnú reprezentáciu fakulty a samotného oddelenia na súťaži a Jurajovi gratulujeme k zisku ocenenia.

Informácie o výsledkoch a umiestneniach súťažiacich sú uvedené tu: http://web.tuke.sk/hf/index.php?hm=studenti&sm=svok&lang=

Ďalšie informácie a fotky budú doplnené dodatočne.