14.09.2012 Oslava okrúhlych jubileí

Dňa 13.09.2012 sa pri príležitosti 50. výročia založenia Katedry chemického inžinierstva a 60. výročia prednášania chemického inžinierstva na Slovensku konalo stretnutie absolventov Katedry chemického inžiniertva.

Konferencia bola zahájená príhovorom dekana fakulty Prof. Ing. Jána Šajbidora, DrSc., po ktorom nasledoval seminár na tému "CHEMICKÉ INŽINIERSTVO: História, súčasnosť, perspektívy - Teória a prax " a vystúpenia osobností, ktorých život či kariéra sú neodmysliteľne späté s chemickým inžinierstvom na Slovensku.