08.03.2012 Pozvánka na konferenciu KALY A ODPADY 2012

KONFERENCIU S MEDZINÁRODNOU ÚČASŤOU

KALY A ODPADY

Termín konania: 15.-16.3.2012

Doprava: Individuálna. Hotel Lux je známou dominantou Banskej Bystrice. Nachádza sa v blízkosti železničnej aj autobusovej stanice. Viac o mieste konania konferencie nájdete na stránkach: www.hotellux.sk a www.banskabystrica.sk.
Konferenčný poplatok: 120,- Eur na osobu, pre členov AČE SR a CzWA 110,- Eur, pre študentov VŠ a PGŠ, ktorí sú členmi AČE SR a CzWA 70,- Eur, pre ostatných študentov VŠ a PGŠ 80,- Eur. Vložné zahŕňa náklady na:
• zborník (22,- Eur)
• organizáciu
• prenájom konferenčných miestností
• občerstvenie

Ubytovanie: Ubytovanie počas konferencie je zabezpečené priamo v hoteli Lux v jedno- a v dvojposteľových izbách. Cena ubytovania za jednoposteľovú izbu je 40,- Eur/noc, za posteľ v dvojposteľovej izbe 25,- Eur (uhraďte v konferenčnom poplatku). Vzhľadom na vyťaženosť kapacity hotela je potrebné záväznú požiadavku na ubytovanie nahlásiť do 15. februára. Po tomto termíne organizátor nezaručuje ubytovanie v hoteli Lux.

Stravovanie: Raňajky sú v cene ubytovania. Cena obeda dňa 15.3.2012 je 7,- Eur, cena večere je 8,- Eur. Dňa 16.3.2012 bude pred odchodom na exkurziu podávaný suchý obed. Jeho cena je 6,- Eur.
Vaše požiadavky na ubytovanie a stravovanie, prosíme, vyznačte v záväznej prihláške a príslušnú sumu uhraďte v konferenčnom poplatku. Zabezpečenie neprihláseného ubytovania a stravy nezaručujeme.

Termín zaslania prihlášok a avíza o platbe: Vzhľadom k požiadavkám na ubytovanie bol termín zaslania záväzných prihlášok spolu s avízom o platbe určený na 15. februára 2012. Účastníkom, prihláseným po tomto termíne nezaručujeme ubytovanie v hoteli Lux.

Kompletný cirkulár s podrobnými informáciami o konferencii je možné stiahnuť tu.
Kompletný program je možné stiahnuť tu.