Pedagogika

Reaktorové inžinierstvo

Oznam pre študentov 1 a 2 ročníka
8.6.2007

V AIS systéme treba skontrolovať osobné údaje. ( v prípade chyby by sa na vaše doklady o štúdiu dostali nesprávne údaje)

Skontrolovať či mate v AIS systéme všetky zápočty a skúšky. ktoré ste urobili a máte v indexe teraz aj na konci skúšobného obdobia.

Ak v AIS systéme chýba zápis, ktorý máte v indexe, treba navštíviť, učiteľa, ktorý zápis do indexu urobil.

Oznam pre študentov 2.ročníka:

(voliteľné predmety a projekt sú v učebnom pláne 3.ročníka) Voliteľné predmety, ktoré ste si vybrali, treba este zaregistrovať cez AIS systém do 16.6. 2007

V týždni 25-29 júna bude prezentácia pripravených bakalárskych projektov, ak ste si už vybrali z ponuky, ktorá je na internete môžete navštíviť učiteľa, ktorý projekt vypísal, zistíte, či sa už o projekt niekto zaujímal, pripadne prejavíte záujem.

Sledujte e-mail aj web stránku katedry bude tam informácia dátume prezentácie.